apex_budova

APEX DYNAMICS vždy o krok napred!

APEX DYNAMICS SLOVAKIA je exkluzívnym dodávateľom precíznych planétových a špirálových prevodoviek globálneho výrobcu APEX DYNAMICS. Naši zákazníci a partneri oceňujú našu širokú produktovú radu, kvalitu, odbornosť a rýchlosť dodávok. Naše produkty patria medzi najlepšie prevodovky vo svojej triede. Víziou spoločnosti APEX je byť globálnym lídrom vo výrobe prevodoviek. Naša celosvetová sieť odborníkov ponúka vždy individuálne riešenie zákazníckej požiadavky. Sme špecialisti v obore precíznych reduktorov.

Produkty
Ponúkame široký sortiment prevodoviek, ktoré možno spojiť s akýmkoľvek servomotorom či elektromotorom. Naše prevodovky sú plne rozmerovo zameniteľné za konkurenčné prevodovky. Garantujeme svojim zákazníkom vždy vyššiu kvalitu, parametre produktu, podporu a to všetko za bezkonkurenčnú cenu. Sledujeme na trhu trendy, ktoré spoločne so želaniami zákazníkov transformujeme do našich produktov. Väčšina našich prevodoviek je z nerezovej ocele, ktorá zaručuje ideálne podmienky vo väčšine strojoch (napríklad v obrábacom či potravinárskom priemysle).

Výroba
Výrobný závod APEX DYNAMICS má v súčasnosti plochu 70.000 m2 s výrobnou kapacitou 50.000 kusov mesačne. Systém riadenia výroby umožňuje dodací termín pre kusovú objednávku 14 dní! Vo výrobnom závode je kompletná technológia na výrobu planétových a špirálových prevodoviek. Všetko sa teda vyrába pod jednou strechou a disponujeme kompletnými výrobnými technológiami (obrábanie, meranie, plazmový nitridácie, kompletizácia, …). Každý náš produkt je po celú dobu výroby sledovaný automatickým kamerovým systémom (image processing). Sme takí schopní tak k akémukoľvek vyrobenému produktu zistiť ako bol vyrobený, čo zaručuje tú najvyššiu kvalitu a výrobné kontinuitu.

Medzinárodná spoločnosť
Spoločnosť APEX DYNAMICS nájdete na všetkých kontinentoch. Každý člen APEX members (distribútor) disponuje skladovými zásobami, odborným personálom a ctí APEX kódex, ktorý je zameraný predovšetkým na spokojného zákazníka. Servis je teda zaručený celosvetovo a toto tiež využívajú predovšetkým globálni výrobcovia strojov či servomotorov, ktorí priamo svojim zákazníkom naše prevodovky dodávajú.