21. 04. 2018

Najrýchlejší termín dodania tovaru v SR – všetko do 3 týždňov!

Už dlhodobo garantujeme dodanie tovaru do 3 týždňov od dátumu objednania a tieto krátke dodacie termíny sa nám stabilne darí dodržiavať, čo môže potvrdiť už celý rad našich spokojných zákazníkov. A to úplne bez nutnosti uzatvárania rámcových zmlúv. U nás sa nemusíte obávať ťažkostí, ktoré by vám v dôsledku oneskorené dodávky, ako tomu býva u niektorých z konkurenčných spoločností, mohli vzniknúť. Sme schopní udržať toto tempo u väčšiny našich produktov a to pre každého bez rozdielu: pre nových aj existujúcich zákazníkov!

Oslavujte s nami jar tohto roku veľmi krátkymi dodacími termínmi, ktoré budú pokračovať aj v priebehu celého roka 2018! Tým zabezpečíme potrebný komfort všetkým našim zákazníkom, ktorí s nami budú stále o krok napred.

O APEX DYNAMICS SLOVAKIA

Spoločnosť APEX DYNAMICS SLOVAKIA s.r.o. je jediným výrobcom kompletných pohonných zostáv zložených z precíznych planétových prevodoviek, ozubených hrebeňov a pastorkov. Každý komponent alebo celú zostavu možno použiť takmer vo všetkých mysliteľných aplikáciách, v ktorých je kladený dôraz na presnosť pohybu. Naše produkty nájdete na CNC obrábacích strojoch popredných českých výrobcov, v chemickom, farmaceutickom alebo potravinárskom priemysle.

APEX DYNAMICS vyrába takmer päť desiatok druhov prevodoviek s výstupným momentom až 14.000 Nm a takmer bezvôľovou presnosťou ≤ 1 arc.min. Prevodovky možno rozdeliť do štyroch základných kategórií – priame, uhlové, kužeľočeľné a hypoidné. S výberom vhodného riešenia Vám veľmi radi pomôžeme. Precízne ozubené hrebene sú dodávané so šikmým alebo priamym ozubením v kvalitách Q4 až Q10 a moduloch MN1 až Mn12. Garantujeme parametre ako presnosť, rovinatosť, hĺbku prekalenie, povrchové drsnosti a iné. Všetky parametre komponentov sú dostupné – nič netajíme. Ozubené kolesá (pastorky) ponúka APEX DYNAMICS SLOVAKIA v piatich variantách šikmého ozubenia a šiestich druhoch s ozubením priamym.

Nespornou výhodou zostávajú veľmi krátke dodacie termíny – 3 týždne! Všetky výrobky pochádzajú výlučne od jedného dodávateľa, pevné skladové zásoby tovaru alebo garancie presnosti a kvality prevedenia sú samozrejmosťou, ako aj dostupné 3D modely a výkresy pre konštrukciu. Podrobné informácie sú dostupné na oficiálnych internetových stránkach www.apexdynask.sk