03. 07. 2019

APEX DYNAMICS SLÁVNOSTNE OTVORIL NOVÚ POBOČKU NA SLOVENSKU !

03.07.2019 | APEX DYNAMICS považuje Slovensko za veľmi významný a perspektívny trh v oblasti presnej automatizácie a priemyslu 4.0, teda odvetví, v ktorých je APEX DYNAMICS v odbore presných planétových prevodoviek, ozubených hrebeňov a pastorkov, spoločne s inteligentnými mazacími systémami odborníkom a záruka vysokej kvality na trhu. APEX DYNAMICS SLOVAKIA sa tak stala v rade, už 34. pobočkou spoločnosti APEX DYNAMICS na svete, a to ako priame zastúpenie značky v podobe dcérskej obchodnej spoločnosti.

Spoločnosť má sídlo v meste Bánovce nad Bebravou, odkiaľ vďaka svojej priaznivej a výborne občiansky vybavenej lokalite pôsobí ako výhradné zastúpenie pre celú Slovenskú republiku. So zástupcami slovenskej pobočky APEX DYNAMICS sa budete mať možnosť osobne stretnúť a spoznať aj na blížiacom sa Medzinárodnom strojárskom veľtrhu v Brne, pavilón V.

3-týždne je najrýchlejší termín dodania na celom Slovensku

APEX DYNAMICS SLOVAKIA taktiež garantuje najrýchlejší dodací termín na Slovensku. Od objednávky až po doručenie je štandardná doba dodania v rozmedzí 3 až 4 týždňov a to takmer na všetky typy tovaru, od prevodoviek, cez hrebene a pastorky až po inteligentné mazacie systémy a všetko príslušenstvo. Navyše nová pobočka APEX DYNAMICS SLOVAKIA so sídlom v Bánovciach nad Bebravou nemá nastavenú žiadnu diskriminačnú zákaznícku politiku, čo znamená, že podmienky platia pre všetkých rovnako, a to ako pre nových tak pre existujúcich zákazníkov.

Porovnania s konkurenciou sa APEX DYNAMICS SLOVAKIA nebojí !

Vysoká kvalita produktov je garanciou od APEX DYNAMICS – preto ani slovenská pobočka, absolútne nemá čo skrývať. Napríklad pri presných ozubených hrebeňoch a pastorkoch vždy zistíte druh a kvalitu materiálu, jednotlivé tolerancie, hĺbku prekalenia, súčtové odchýlky rozstupov, odchýlky čelných rozstupov či kompletné informácie o geometrii každého kusu hrebeňa (drsnosť, rovinatosť, prípadný uhol skrútenia alebo kolmosť).

Navštívte stránky novo vzniknutej pobočky www.apexdyna.sk a dozviete sa viac.

O APEX DYNAMICS SLOVAKIA
Spoločnosť  APEX DYNAMICS SLOVAKIA s.r.o. je jediným výrobcom kompletných pohonných zostáv zložených z precíznych planétových prevodoviekozubených hrebeňovpastorkovmazacích systémov a príslušenstva. Každý komponent alebo celú zostavu možno použiť takmer vo všetkých mysliteľných aplikáciách, v ktorých je kladený dôraz na presnosť pohybu. Naše produkty nájdete na CNC obrábacích strojoch popredných českých výrobcov, v chemickom, farmaceutickom alebo potravinárskom priemysle.

Preštudujte si našu produktovú ponuku presných planétových prevodoviek, precíznych ozubených hrebeňov a pastorkov alebo chytrých mazacích systémov. Taktiež sme rozšírili našu ponuku príslušenstva. Zavolajte nám na telefónne číslo +421 919 400 476, alebo nám napíšte na info@apexdyna.sk.

www.apexdyna.sk